Nowe produkty

Lampy Jest 406 produktów.

Podkategorie

 • Lampy sufitowe

  Lampy sufitowe służą nie tylko oświetleniu pomieszczeń ale również nadają im nastroju i często stylu. W każdym pokoju, korytarzu, sypialni, kuchni, łazience czy biurze znajdują się lampy sufitowe na które składa się wiele ich rodzajów. Należą do nich oczywiście żyrandole, w tym żyrandole kryształowe, lampy rgb działające na pilota o zmieniających się barwach świecenia, plafony łazienkowe, kuchenne oraz te natynkowe i podtynkowe, lampy punktowe (zwane inaczej spotami lub lampami downlight), a także lampy wiszące nad stół oraz lampy retro. Przez tak szeroki wybór każdy może dobrać coś dla siebie, co idealnie rozświetli pomieszczenia na których nam zależy. Troszczymy się o aby nasze lampy były dobrze wykonane i żeby świetnie się prezentowały w domach i nie tylko. Lampy sufitowe mogą urozmaicać wystrój lub zwyczajne służyć jako oświetlenie które zajmuje mało miejsca i jest praktyczne. Sufitowe oświetlenie wewnętrzne może wspaniale wyróżniać detale naszych pomieszczeń, nadawać klimatu i oświetlać to, na czym nam najbardziej zależy. Poprzez montaż lamp można dostosować kierunek i kąt światła. Dobre oświetlenie zawsze korzystanie wpływa na wystrój pomieszczeń.

 • Lampy ścienne

  Lampy ścienne służą oświetleniu mebli znajdujących się przy ścianach bądź przedmiotów przymocowanych do ścian. Oświetlenie ścienne zazwyczaj oświetla lustra, obrazy i zdjęcia. Lampy znajdujące na ścianach często również służą oświetleniu sypialni ponieważ wprowadzają przyjemny, ciepły klimat. Każda z naszych lamp ściennych charakteryzuje się unikalnym designem, który potrafi zmieniać wygląd naszych pomieszczeń na lepszy i bardziej interesujący. Do lamp ściennych należą kinkiety, a w kinkietach znajduje się wiele ich rodzajów – kinkiety nad obrazy, kinkiety nad lustra, kinkiety łazienkowe, kinkiety do sypialni, kinkiety punktowe (zwane inaczej kinkietami spot). W naszej ofercie lamp ściennych znajdują się również lustra LED. Są one nowoczesnym rozwiązaniem które nie wymaga już dobierania nad nie kolejnego oświetlenia. W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdej wymagającej osoby, której zależy na ulepszeniu wystroju swojego domu, pokoju, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju lub biura. Dla osób, które preferują klasyczne oświetlenie również znajdzie się wiele lamp o prostym wyglądzie. Nasza oferta jest bogata każdego rodzaju oświetlenie wewnętrzne.

 • Lampy stojące

  Lampy stojące charakteryzują się dużą dowolnością przy ustawianiu ich kąta świecenia. Nie są one trwale przymocowane dzięki czemu możliwe jest zmieniane punktów, które mają być oświetlane. Do naszych lamp stojących należą lampy biurkowe, w tym również biurkowe oświetlenie dziecięce, lampki nocne, które można położyć na szafce czy komodzie i są wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które lubią czytać książki w półmroku. Znaleźć u nas można również piękne lampy podłogowe, które charakteryzują się świetnym wyglądem, unikalnym designem oraz świetnym wykonaniem. Oświetlenie stojące jest dobrym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Lampki biurkowe mogą być wykorzystywane nie tylko na biurkach ale także przy barkach, ławach, a nasze świetne oświetlenie ledowe pozwala również na wykonywanie innych czynności, takich jak malowanie paznokci przy dobrym doświetleniu. Wszystkie lampy stojące dostępne w naszej ofercie są praktyczne, funkcjonalne i trwałe.

 • Lampy zewnętrzne

  Lampy zewnętrzne charakteryzują się wysoką odpornością. Przede wszystkim ten rodzaj oświetlenia jest wodoszczelny i wodoodporny aby mógł dobrze funkcjonować podczas różnych warunków atmosferycznych. Interesujący wybór wśród lamp ogrodowych, praktyczne i wielofunkcyjne halogeny – naświetlacze wyposażają w światło ogrody, podjazdy, przedsionki, wejścia do domów, a czasem również garaże. W naszej ofercie można znaleźć zwykłe halogeny, halogeny w wersji slim (halogeny cienkie), halogeny z czujnikami zmierzchu oraz halogeny z czujnikami ruchu. Takie halogeny są świetnym rozwiązaniem przy kamerach monitorujących ponieważ oświetlą każdy ruch w ich pobliżu co kamera może uchwycić później na nagraniu. Z kolei lampy ogrodowe sprawiają, że trawniki, rośliny, ścieżki żwirkowe czy piaskowe wyglądają dobrze nie tylko w dzień ale i nocą. Oświetlenie zewnętrzne nadaje pięknego klimatu i może zupełnie zmieniać atmosferę. Przyjemne światło na dworze gdy zapada zmrok dobrze wpływa na samopoczucie, a nawet na poczucie bezpieczeństwa.

 • Oprawy oświetleniowe

  Oprawy oświetleniowe zazwyczaj wykorzystywane są w łazienkach, biurach, pokojach biurowych, w samym biurowcach a także w różnego salonach sklepowych, wystawowych. Na ich korzyść wpływa przede wszystkich ich żywotność i trwałość dzięki czemu atrakcyjność tego oświetlenia jest dobrą alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia. Nasze oprawy oświetleniowe są odporne na częstotliwość ich uruchamiana. Na ich korzyść wpływa również energooszczędność, a co za tym idzie niskie koszty i dłuższa żywotność. Oświetlenie Ledowe jest dziś najwygodniejszym i najpraktyczniejszym rozwiązaniem. Nasze oprawy oświetleniowe są idealnym zastępstwem dla oświetlenia świetlówkowego. Panele LED dzielą się u nas na podtynkowe i natynkowe. Do kategorii natynkowych należą panele kwadratowe i okrągłe, są grube i cienkie (panele slim). To samo tyczy się kategorii paneli podtynkowych do których zaliczamy panele kwadraty i okrągłe. Szeroki wybór wpływa na dużą możliwość manewru. Oprócz takiej specyfikacji jak panele grube i slim mamy również ich różne barwy. Zależnie od tego jaki efekt chcemy uzyskać, możemy dobrać panele ledowe o barwie światła ciepłej lub panele ledowe o barwie światła zimnej. Barwa ciepła nadaje ciepłego i przyjemnego klimatu w pomieszczeniach, zaś zimna ochładza pomieszczenia. Często spotkać się można z mieszaniem barw dzięki czemu również uzyskuje się świetne efekty.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 406 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 406 elementów
Lampy

Lampy są źródłem światła, które potrafi ozdobić, udekorować i nadać charakteru naszym wnętrzom. W naszym asortymencie lamp znaleźć można lampy wewnętrzne i zewnętrzne. Każdy rodzaj lamp można dopasować w inne miejsce. Zgodnie z nazwami lampy zewnętrzne służą do oświetlania ogrodów, podwórka, podjazdów, dróżek, ścieżek oraz ogródków przy restauracjach, kawiarniach i barach. Z kolei lampy wewnętrzne służą do oświetlania budynków, domów i pomieszczeń znajdujących się w ich wnętrzach. Lampy wewnętrzne oświetlają pokoje, salony, sypialnie, kuchnie, łazienki, biura, pokoje dziecięce oraz wszelkie miejsca w które lubimy się wybierać – sklepy, galerie handlowe, restauracje, bary, kawiarnie i wiele innych. Lampy potrafią zupełnie odmienić wygląd wnętrz i ulepszyć ich design. W związku z tym, że lampy są niezbędnym elementem wyposażenia wnętrz jeżeli w nie inwestujemy, to warto to robić zgodnie z naszym gustem i nie ograniczać się do prostego wyboru. W naszej ofercie znajdą się lampy dla każdego. Różnią się one wymiarem, wykonaniem, kolorami, kształtem i służą do oświetlania wielu miejsc.