Nowe produkty

Lampy sufitowe  Jest 199 produktów.

Podkategorie

 • Żyrandole
  Oferujemy zarówno żyrandole klasyczne jak i żyrandole nowoczesne. Różnią się one formą, kształtem, stylem, a także materiałem, z którego są wykonane. Klasyczne żyrandole czy lampy wiszące, udekorowane są elementami ze szkła, kryształu czy połyskujących kamieni. Ich kształt nawiązuje do pałacowych świeczników. Natomiast nowoczesne lampy żyrandole to przede wszystkim stal, szkło i aluminium. Oryginalny design lamp czy klasyka wykonania sprawi, że każdy pokój dzienny czy salon zostanie nie tylko odpowiednio mocno doświetlony, ale również nabierze wyjątkowego nastroju.

  Nasze żyrandole urzekają wspaniałym blaskiem oraz eleganckim wzorem. Ozdabia on pomieszczania w klasycznym, eleganckim jak i nowoczesnym stylu. Nasze żyrandole urzekają klasycznymi kształtami oraz jakością wykonania. Zapewniają one nastrojowe oświetlenia do Twojego pokoju, salonu czy sypialni.

  Znajdziesz u nas żyrandole klasyczne, żyrandole nowoczesne, żyrandole na pilota, żyrandole młodzieżowe, żyrandole do salonu oraz do sypialni, żyrandole mosiężne, żyrandole kryształowe jak i żyrandole nowoczesne.

 • Lampy kryształowe

  Żyrandole kryształowe nadają pięknego wyglądu każdym pomieszczeniom. Nasze żyrandole s starannie wykonane i dzięki ich jakości rozświetlą i udekorują oświetleniowo wiele miejsc. Nasze połyskujące żyrandole nowoczesne jak i żyrandole połyskujące klasyczne dadzą morze światła osobom, które lubią ulepszać wystrój swoich wnętrz. W naszej zakładce żyrandole klasyczne znajdują się zarówno żyrandole, żyrandole wiszące jak i żyrandole-plafony, które są krótsze. Znaleźć tu można żyrandol z koralikami kryształowymi, żyrandol ze zdobieniami, który wspaniale ozdobi również ścianę. Posiadamy żyrandole wiszące proste oraz żyrandole wiszące spirale. Żyrandole wiszące wpasują się zarówno w klimat kuchni jak i salonów. Żyrandole kryształowe odświeżają wygląd wnętrz nadając im charakteru i piękna. Żyrandole kryształowe często można zobaczyć w dobrych hotelach lub w dużych salonach z wysokimi sufitami. Oświetlenie wysokich sufitów żyrandolami zrobionymi z kryształów może okazać się świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących dekorowanie za pomocą oświetlenia. Niskie ceny żyrandoli kryształowych pomagają w wystrajaniu wnętrz oświetleniem.

 • Lampy na pilota

  Oświetlenie RGB na pilota jest nowoczesnym rozwiązaniem, dzięki któremu można zmieniać kolory oświetlenia za pomocą pilota nie ruszając się z miejsca. Lampy RGB posiadają wiele kolorów, które urozmaicą oświetlenie naszych pomieszczeń. Lampy sufitowe zmieniające jasność i kolor światła za pomocą pilota są świetnym pomysłem dla nowoczesnych pomieszczeń, które potrzebują również nowoczesnego oświetlenia. Lampy RGB są ucztą dla oczu. Lampy na pilota ze zmiennymi kolorami światła są również dobrym pomysłem do pokoi dziecięcych. Takie lampy mogą urozmaicać pobyt w pokoju, a także wpływając na wyobraźnię dzieci. Każde dziecko potrzebują bodźców w różnej postaci. Lampa RGB na pilota pomoże w rozwoju sprawiając, że dziecko szybko przeniesie się w świat fantazji przy pomocy zmiany kolorów w pokoju. Lampy z funkcja zmiany kolorów do pomieszczeń nowoczesnych i klasycznych urozmaicą nasz czas odpoczynku, pracy czy wykonywania innych czynności.

 • Plafony

  W kategorii plafony znaleźć można lampy sufitowe niewiszące. Są to lampy przylegające do sufitu. Wśród plafonów można znaleźć lampy sufitowe RGB na pilota, lampy kryształowe, lampy wykonane z chromu – lampy chromowane, lampy sufitowe z kloszami, lampy srebrne, lampy szklane – lampy wykonane ze szkła, typowe plafony łazienkowe ze szkła, plafony łazienkowe szklane w kształcie kwadratów i plafony łazienkowe ze szkła okrągłe. Dostępne są u nas plafony o różnych barwach świecenia: plafony z barwą ciepła, plafony z barwą zimną, a także plafony z barwą neutralną. Posiadamy także plafony o 3 barwach świecenia. Plafony z trzema barwami świecenia posiadają barwę ciepła, zimną i neutralną. Są to plafony białe o różnych kształtach, a także plafony z różnymi zdobieniami, służące czasem jako plafony dekoracyjne. W naszym asortymencie znajdują się plafony klasyczne jak i nowoczesne do pomieszczeń wymagających nowoczesnego oświetlenia. Nasze plafony mają różne elementy ozdobne, które pływają na ich oryginalne wygląd lamp sufitowych. W kategorii plafony znaleźć można również lampy, które są wyjątkowymi elementami oświetlenia, np. lampę w typie kamery lub lampę w typie ośmiornicy lub lampę pająka. Część naszych plafonów posiada regulację kąta i kierunku świecenia. Warto podkreślić, że nasze plafony są świetnym rozwiązaniem dla każdego, dla tych mniej i bardziej wymagających pod względem oświetlenia. Szeroki wybór plafonów poprzez ich kształty, wielkości i kolory pomaga w dostosowaniu oświetlenia do urządzanych pomieszczeń

 • Lampy natynkowe

  Lampy natynkowe sufitowe zwane inaczej oprawą natynkową służą do oświetlania pomieszczeń z sufitu za pomocą lamp minimalistycznych / lamp klasycznych. Oprawa oświetleniowa w postaci lamp natynkowych to klasyczne rozwiązanie oświetleniowe dla osób lubiących prostotę lub dla urządzania wnętrz biurowców, pomieszczeń służbowych itp. Lampy natynkowe mogą być podwieszane u sufitu lub bezpośrednio na suficie. Oprawy oświetleniowe natynkowe sprawdzają się w wysokich pomieszczeniach oraz w niskich pomieszczeniach. Zaletą lamp tub natynkowych jest możliwość ich podwieszenia oraz dowolnego ustawienia kąta ich świecenia. Oprócz oświetlenia w postaci tub ledowych posiadamy natynkowe panele ledowe w kształcie kwadratu. Kwadratowe panele LED to świetne rozwiązanie do pomieszczeń, które mają zostać oświetlone, a punkty świecenia mają być niewidoczne. Klasyczne panele ledowe w kolorze białym sprawdzą się w wielu pomieszczeniach pracowniczych, służbowych jak i domowych. W porównaniu do tub ledowych panele ledowe występują tylko w kolorze białym. Tuby ledowe o mocy 7W występują w kolorze czarnym oraz białym. Tuby ledowe czarne 7watowe i tuby ledowe białe 7watowe to praktyczne i dobre rozwiązanie szczególnie do dużych sal i innych pomieszczeń o dużej powierzchni. Tuby Ledowe sprawdzają się świetnie w sklepach, w sklepach odzieżowych jak i supermarketach, w galeriach handlowych, a także na salach wykładowych. Oświetlenie w postaci paneli ledowych i tub natynkowych led sprzedajemy zarówno detalicznie jak i hurtowo. Hurtowe zamówienia oprawy oświetleniowej natynkowej wysyłamy tak samo jak zamówienia pojedyncze – w ciągu 24h.

 • Lampy podtynkowe

  Lampy podtynkowe sufitowe zwane inaczej oprawą podtynkową służą oświetlaniu pomieszczeń z sufitu za pomocą lamp minimalistycznych / lamp klasycznych. Oprawa oświetleniowa w postaci lamp podtynkowych to klasyczne rozwiązanie oświetleniowe dla osób lubiących prostotę lub dla urządzania wnętrz biurowców, pomieszczeń służbowych itp. Lampy podtynkowe mogą być montowane bezpośrednio na suficie. Oprawy oświetleniowe podtynkowe sprawdzają się w wysokich pomieszczeniach oraz w niskich pomieszczeniach. W kategorii lamp podtynkowych znajdują się panele ledowe białe o różnych mocach świecenia i różnych kształtach. Posiadamy panele ledowe slim oraz normalnej grubości, a także panele ledowe kwadratowe i panele ledowe okrągłe. Nasze Panele ledowe posiadają moc 6watów, 12watów, 24watów. Klasyczne panele ledowe w kolorze białym sprawdzą się w wielu pomieszczeniach pracowniczych, służbowych jak i domowych. Panele ledowe to praktyczne i dobre rozwiązanie szczególnie do dużych sal i innych pomieszczeń o dużej powierzchni. Panele Ledowe białe sprawdzają się świetnie w sklepach, w sklepach odzieżowych jak i supermarketach, w galeriach handlowych, a także na salach wykładowych. Oświetlenie w postaci paneli ledowych okrągłych i paneli ledowych kwadratowych sprzedajemy zarówno detalicznie jak i hurtowo. Hurtowe zamówienia oprawy oświetleniowej natynkowej wysyłamy tak samo jak zamówienia pojedyncze – w ciągu 24h.

 • Lampy Industrialne

  Lampy Loftowe w stylu Retro są lampami nowoczesnymi charakteryzującymi się nowoczesnością, oryginalnym wykonaniem i niezwykłymi kształtami. W tej kategorii można znaleźć wiele nietypowych lamp, które wyglądają inaczej niż lampy klasyczne. W naszej ofercie lamp retro znajdują się lampy nazywane lampami pająkami, które posiadają rozgałęzienia z żarówkami. Lampy pająki składają się z trzech żarówek, pięciu rozgałęzień lub ośmiu. Te z ośmioma żarówkami nazywane są czasem ośmiornicami. Lampa ośmiornica to też jedna z innych naszych lamp, które posiada skrzydełka. Lampa ośmiornica posiada bardzo dobre światło, które wystarczy na rozświetlenie całego pomieszczenia, a przy okazji urozmaica wystrój wnętrza. Wśród oświetlenia loftowego znaleźć u nas można także lampy przypominające kamery. Lampy kamery są nazywane też kinkietami ponieważ mają wiele zastosowań. Oświetlenie w typie kamery można zamontować jako lampkę nad łóżko, jako kinkiet oświetlający nam np. sesję zdjęciową, jako oświetlenie baru lub zamontować je można na szynach. Lampy kamery na szynach cieszą się dziś dużą popularnością ponieważ ich wygląd nadaje zupełnie innego wystroju wnętrzom. Lampy kamery ze skrzydełkami nadają się zarówno do mieszkań, do pokojów, sypialni jak i do kawiarni czy barów. Takie nowoczesne oświetlenie sprawdzi się świetnie w lokalach usługowych. Poza wymienionymi lampami posiadamy lampy bąbelkowe. Lampy te składają się z wystających, okrągłych żarówek i często używane są jako oświetlenie salonów fryzjerskich. Takie kinkiety wspaniale sprawdzają się w połączeniu z lustrami, często zobaczyć je można na planach filmowych, a także u charakteryzatorów. Do wykonanie makijażu taka lampa będzie świetnym rozwiązaniem. Posiadamy również wiszące lampy barowe nad stoły. Często spotkać je można w barach ale nie tylko. Wiszące lampy sufitowe w stylu loft sprawdzą się również w mieszkaniach, nad barkami i nad stołami. Wiszące lampy w kształcie brył są nowoczesnym rozwiązaniem oświetleniowym dla osób które lubią piękno wystroju wnętrz i klasę. W naszej ofercie lamp w stylu retro nowoczesnych można znaleźć wiele ciekawych lamp, które odnowią wystrój każdego pomieszczenia.

 • Lampy punktowe SPOT

  Oświetlenie punktowe, zwane inaczej oświetleniem spot lub spotlight służy do oświetlania wybranego punktu. W lampach punktowych kąt świecenia może być dobierany względem przedmiotów bądź elementów pomieszczenia, które chcemy oświetlić. Lampy spotline charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością i praktycznością użytkowania. Lampy punktowe posiadają różne kształty, rozmiary i punkty świecenia. Posiadamy lampy punktowe z jednym punktem świecenia, lampy punktowe z dwoma punktami świecenia, lampy punktowe z trzema punktami świecenia i lampy punktowe z czterema punktami świecenia. Lampy spot z kilkoma punktami świecenia są świetnym pomysłem jeżeli zależy nam na oświetleniu różnych elementów pomieszczenia. Można wtedy regulować kąt światła każdego klosza i kierować punkt świecenia na wybrane strony. Nasz asortyment lamp punktowych posiada wiele modeli z czego każda lampa ma inne kolory. Są lampy punktowe w lustrzanymi elementami, czarne lampy punktowe i białe lampy punktowe. Posiadamy również chromowane lampy punktowe, lampy punktowe w odcieniach miedzi i srebra. W lampach punktowych znajdują się również panele natynkowe czyli tuby ledowe. Tuby LED nie posiadają regulacji za to mają bardzo dobre światło skierowane w dół. Tuby Ledowe okrągłe w kolorze białym i czarnym sprawiają, że pomieszczenie staje się nowoczesne a jego wystrój minimalistyczny, a zarazem elegancki. Nasze lampy spot w kolorze białym świetnie wpasują się w klimat pomieszczeń zarówno biurowych jak i domowych. Lampy spot w kolorze czarnym prezentują się wspaniale w lokalach usługowych z klimatem. Do lamp punktowych zaliczyć również można nasze lampy w stylu kamer. Oświetlenie nowoczesne w postaci kamer jest popularnym rozwiązaniem dla osób, które lubią bawić się wystrojem wnętrz. Lampy kamery ze skrzydełkami znaleźć można w wielu lokalach takich jak kawiarnie, bary, restauracje czy nawet na planach zdjęciowych i filmowych. Oświetlenie lokali jest bardzo ważnym elementem zachęcającym klientów do ponownych odwiedzin.

   

 • Lampy nad stół

  Lampy nad stół wiszące są klasycznym rozwiązaniem oświetleniowym w wielu domach. Z biegiem czasu lampy wiszące zaczęły pojawiać się także w postaci nowoczesnych lamp, które dziś widzimy nad barami, nad ladami z jedzeniem, nad gablotami z biżuterią i w wielu innych miejscach. Lampy wiszące nadają wspaniałego klimatu zarówno w domach jak i w pomieszczeniach usługowych takich jak bary i kawiarnie. Oświetlenie dla kawiarni tak samo jak i oświetlenie dla barów jest bardzo istotnym elementem wyposażenia ich wnętrz. Lampy długie nad stoły znaleźć można u nas w postaci lamp klasycznych jak i lamp nowoczesnych o różnych, ciekawych kształtach. Posiadamy lampę wisząca przypominającą bryłę. Jest to nowoczesna lampa wisząca w kształcie bryły, która urozmaici wygląd wielu pomieszczeń. Do tego posiadamy również wiszące żyrandole. Żyrandole wiszące są pięknymi lampami nadającymi charakteru pomieszczeniom. Posiadamy białą lampę wiszącą o wielu punktach świecenia jak i lampy nad stół w kolorze czarnym. Nasze lampy nad stół w kolorze czarnym są żyrandolami wykonanymi z czarnego materiału. Te żyrandole sprawią, że wnętrza staną się przytulne i zarazem nowoczesne. Nasze piękne żyrandole czarne nad stół posiadają trzy lub pięć punktów świecenia. Poza czarnymi lampami nad stół posiadamy również czerwoną lampę wiszącą, która sprawdzi się zarówno nad stołem ale i nie tylko. Lampa wisząca czerwona ze wzorkiem nada klimatu wnętrzom i je ożywi. Z kolei nasze chromowane żyrandole wiszące stonują wystrój pomieszczeń i nadadzą im ładu i spokoju. Posiadamy chromowane lampy wiszące z kilkoma źródłami światła. Żyrandole wiszące z trzema punktami świecenia tak jak żyrandole chromowane z pięcioma punktami świecenia oświetlą wspaniale stół, kuchnię lub inne pomieszczenie. Posiadamy również lampę wisząca czarną przypominająca miskę. Lampa z dużym kloszem wisząca idealnie wpasuje się w kuchenny klimat. Znaleźć u nas można także lampę szeroką przypominająca spodek. Lampa spodek czy lampa miska to lampy idealne do oświetlenia miejsc w których gotujemy lub jemy. Nasze lampy wiszące posiadają regulację i można ustawiać ich długość. Jest to bardzo istotny element oświetlenia ponieważ możemy względem własnych możliwości domowych regulować światło.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 199 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 199 elementów
Lampy sufitowe

Lampy sufitowe służą nie tylko oświetleniu pomieszczeń ale również nadają im nastroju i często stylu. W każdym pokoju, korytarzu, sypialni, kuchni, łazience czy biurze znajdują się lampy sufitowe na które składa się wiele ich rodzajów. Należą do nich oczywiście żyrandole, w tym żyrandole kryształowe, lampy rgb działające na pilota o zmieniających się barwach świecenia, plafony łazienkowe, kuchenne oraz te natynkowe i podtynkowe, lampy punktowe (zwane inaczej spotami lub lampami downlight), a także lampy wiszące nad stół oraz lampy retro. Przez tak szeroki wybór każdy może dobrać coś dla siebie, co idealnie rozświetli pomieszczenia na których nam zależy. Troszczymy się o aby nasze lampy były dobrze wykonane i żeby świetnie się prezentowały w domach i nie tylko. Lampy sufitowe mogą urozmaicać wystrój lub zwyczajne służyć jako oświetlenie które zajmuje mało miejsca i jest praktyczne. Sufitowe oświetlenie wewnętrzne może wspaniale wyróżniać detale naszych pomieszczeń, nadawać klimatu i oświetlać to, na czym nam najbardziej zależy. Poprzez montaż lamp można dostosować kierunek i kąt światła. Dobre oświetlenie zawsze korzystanie wpływa na wystrój pomieszczeń.