D&M Collection od wielu lat zajmuje się sprzedażą wyposażenia wnętrz do domu i nie tylko.

Mamy tysiące zadowolonych klientów i staramy się aby każdy był w 100% zadowolony z transakcji i z towaru, który otrzymuje.

W naszej ofercie znaleźć można piękne lampy wewnętrzne w najlepszej cenie. Ponadto posiadamy również lampy zewnętrzne.

Dla wyposażenia domu w naszej ofercie znajdują się również meble, toaletki kosmetyczne, krzesła, fotele, pufy, łóżka oraz wspaniałe podświetlane lustra led.

Aby dopełnić wystrój w ofercie posiadamy również żarówki w różnych barwach. W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości pościel.

Zawsze zależy nam na jak najszybszej realizacji zamówienia, żeby towar dotarł do klienta w jak najkrótszym czasie. W związku z tym wysyłamy zamówienia codziennie(z wyjątkiem soboty i niedzieli), a nawet złożone tego samego dnia do godziny 13. Rozumiemy, że nasi klienci chcą otrzymać swój produkt w najkrótszym możliwym czasie.

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom w związku z czym nasz asortyment często się zmienia i powiększa. Zależy nam aby każdy mógł u nas znaleźć coś dla siebie bądź dla bliskich.

W naszej ofercie znajdują się lampy wewnętrzne, lampy zewnętrzne, meble, toaletki kosmetyczne, pufy XL, pufy XXL, krzesła i fotele, podświetlane lutra LED, akcesoria do domu oraz piękne pościele.

D&M Collection
ul.Muzyczna 43B
02-862 Warszawa
NIP: 951-199-93-05
REGON: 017453910 
Tel: 509 758 842

Konto bankowe: BANK PEKAO SA 70 1240 1079 1111 0000 0196 1748

Poszukują Państwo produktów, które idealnie oświetlą wnętrze, a przy tym będą stanowiły doskonały element dekoracyjny? Są Państwo miłośnikami praktycznych rozwiązań, które oprócz swojej funkcji użytkowej wprowadzają downętrza również niezwykły, przytulny klimat? Dobrze Państwo trafili, ponieważ w asortymencie naszego sklepu znajdują się tylko takie propozycje! W naszym salonie oświetlenia w Jankach koło Warszawy oferujemy lampy zewnętrzne i wewnętrzne – w tym również te sufitowe na pilot, a także kinkiety nad lustra i obrazy czy do czytania LED. Jako uzupełnienie oferty posiadamy również meble

Starannie selekcjonujemy produkty dostępne w naszym sklepie, dzięki czemu nie znajdą tu Państwo tymczasowych rozwiązań, które mogłyby nie być w stanie spełnić Państwa oczekiwań. Nasze lampy sufitowe na pilot, lustra LED, kinkietydo czytania bądź nad obrazy i inne zewnętrzne oraz wewnętrzne produkty oświetleniowe świetnie spełniają swoją funkcjęi są w stanie służyć użytkownikom przez długi czas.

Posiadamy ogromny wybór zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych lamp, a także luster czy mebli. Dzięki temu odpowiednie dla siebie kinkiety do czytania LED i inne produkty znajdzie zarówno miłośnik klasycznego stylu wyposażenia wnętrz, jak i ten, kto jest zwolennikiem nowoczesnego designu i stawia na innowacyjne produkty, takie jak np. wygodne rozwiązania sufitowe na pilot bądź te eksponujące posiadane obrazy.