Ogrodowy kinkiet zaokrąglony

JKF26/ST

do 24 godzin

Zaokrąglona lampa ogrodowa w paski

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesna lampa ogrodowa o unikalnym wyglądzie

Design ogrodów to klucz do sukcesu ich wyglądu. Ważne jest dobranie odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego pod względem jego wyglądu ale również światła jakie uzyskamy. Efekt oświetlenia jakie dostajemy od lamp ogrodowych jest równie ważny co ich wygląd. Nasze lampy ogrodowe zewnętrzne to nowoczesne oświetlenie o wspaniałym designie, a przy okazji o wysokiej jakości i funkcjonalności. Nasze lampy zewnętrzne charakteryzują się świetnym wykonaniem i jakością.
Lampa ogrodowa zewnętrzna wygląda nowocześnie i daje wspaniały efekt padania światła dzięki unikatowym paskom, które ozdabiają lampkę ogrodową. Lampy ogrodowe służą często nie tylko jako samo oświetlenie ale i dekoracja ogródków. Ozdabiane ogrodów za pomocą lamp daje świetny efekt, który sprawia, że czujemy się w nich dobrze, komfortowo i bezpiecznie.
Lampa do ogrodów wykonana jest z czarnego metalu i mlecznego plastiku. Jej wysokość wynosi 23 cm. Jako oświetlenie świetnie prezentuje się sama oraz w komplecie z innymi naszymi lampami zewnętrznymi.
Lampa zewnętrzna w paski zapakowana jest w oryginalne pudełko producenta i posiada gwarancję.

Wymiary:
wysokość: 23 cm
odległość od ściany: 8 cm

Wykonanie:
czarny metal i mleczne tworzywo

Dane techniczne:
gwint 1x E27 (max 60W) /brak żarówek w komplecie
Zasilanie: 230V
Elementy mocujące w zestawie

Elegancka i nowoczesna lampa ścienna elewacyjna ogrodowa

Produkty powiązane