Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Informacja

Zaokrąglona lampa ogrodowa czarno-mleczna

JKF26/L

Nowy

Półokrągły kinkiet ogrodowy z metalu i plastiku

Więcej szczegółów

64,23 zł

Więcej informacji

Lampka ogrodowa w kolorze czarnym i mlecznym

Lampki ogrodowe to popularne rozwiązanie służące wystrojowi ogrodów, ogródków, podjazdów, wejść do domów i innych pomieszczeń. Lampy zewnętrzne służą jako oświetlenie lub ozdoba oświetleniowa. Lampy ogrodowe służą często jako dekoracja ogródków i innych miejsc znajdujących się na zewnątrz budynków. Oświetlenie ogrodowe pozwala na zwiększenie naszego komfortu, poczucia bezpieczeństwa i sprawia, że miejsca oświetlone stają się przyjazne.
Lampka ogrodowa jest wykonana z metalu w kolorze czarnym i plastiku w kolorze mlecznym. Lampka jest zaokrąglona i służy do oświetlenia miejsc zewnętrznych. Kinkiet ogrodowy można zawiesić na ścianie, murku czy innym miejscu o płaskiej powierzchni. Lampki ogrodowe jako oświetlenie zewnętrzne wspaniale sprawdzają się również jako oświetlanie ścian domów. Oświetlone ściany sprawiają, że domy z zewnątrz wyglądają nowocześnie.
Ogrodowa lampa ścienna ma 34 cm długości. Wspaniale oświetli wszelkie miejsca przed domem, restauracją, kawiarnią czy innym miejscem, które potrzebuje oświetlenia zewnętrznego. Lampka ogrodowa wykonana jest z metalu i plastiku.
Kinkiet ogrodowy zapakowany jest w oryginalne pudełko producenta i posiada gwarancję.

Wymiary:
wysokość: 34 cm
34x12 cm
odległość od ściany: 11,5 cm

Kolor i wykonanie:
czarny metal i mleczny plastik

Dane techniczne:
Gwint 1xE27 (max 60W) /brak żarówki w komplecie
Zasilanie: 230V
Elementy mocujące w zestawie

Zaokrąglona lampa ogrodowa elewacyjna

Produkty powiązane