Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Żyrandol kryształowy 60x40 cm na pilota

2850

do 24 godzin

Kryształowa lampa wisząca na żarówki

Więcej szczegółów

1 499,00 zł brutto

Więcej informacji

Żyrandol kryształowy wiszący 60x40 cm NA PILOTA

Piękna lampa wisząca wykonana ze szkła i metalu. Kryształowy żyrandol posiada okrągłą podstawę i piękne, drobne kryształki.
W podstawie lampy znajdują się wymienne ledy o wysokiej mocy. Ledy wyglądają jak wbudowane żarówki. Każdy z nich ma po 5W LED, co łącznie daje 50W LED. Do tego, lampa posiada wbudowane ledy w górną obręcz. Zarówno ledy w podstawie jak i obręcz można zapalać osobno. Możemy zapalić samą obręcz górną albo samą lampę 'w środku' zostawiając obręcz niepodświetloną. Ledy zamontowane są w otworach podstawy, ,,na płasko''.
Pilot - posiada dwa guziki - jeden włączy 5 punktów świetlnych wewnątrz lampy (w podstawie), a drugi włączy ledy w obręczy.
Lampa posiada trzy barwy świecenia: ciepłą 3000K, zimną 6000K i neutralną 4200K gdzie zapala się równocześnie barwa ciepła z zimną. Światło neutralne ma zdwojoną moc ponieważ zapala ledy i ciepłe i zimne.
W ramach zobrazowania- możemy włączyć światło z barwą ciepłą w górnej obręczy i światło z barwą zimną wewnątrz lampy. Możemy również zrobić na odwrót lub zapalić dwie takie same - ciepłe światło zarówno wewnątrz jak i w obręczy.
Jeśli jest to niejasne, można zajrzeć do galerii ze zdjęciami.
Światło wydobywające się z nich będzie się pięknie mieniło w wiszących kryształkach. Lampa posiada podstawę, którą można wpuścić w sufit ale nie jest to konieczne. Podstawę lampy również ozdabiają podłużne kryształy, dzięki czemu lampa prezentuje się pięknie i elegancko. Żyrandol kryształowy wiszący może oświetlać salony, sypialnie w stylu glamour lub nowoczesnym, a także kuchnie czy nawet łazienki. Lampa sprawdzi się również w stylowych salonach kosmetycznych czy w biurach.
Lampa sufitowa kryształowa zapakowana jest w oryginalne pudełko producenta i posiada gwarancję.
Ze względu na bezpieczeństwo transportu, wszystkie lampy kryształowe są do samodzielnego montażu.

Wymiary:
średnica: 40 cm
wysokość: 60 cm

Kolor i wykonanie:
szkło i chromowany metal

Dane techniczne:
10x Led wymienny (10x5W) /w komplecie
Łączna moc: 50W LED + podświetlana górna obręcz
Zasilanie: 230V

Produkty powiązane