Ostatnio przeglądane

Plafon kwadraty LED czarny na pilot

5031-3BK

do 24 godzin

Plafon LED ze ściemniaczem światła

Więcej szczegółów

339,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny plafon LED kwadraty

Nowoczesna lampa sufitowa składająca się z trzech kwadratów, które są podświetlane ledowo. Kwadraty są różnych wielkości, co sprawia, że lampa prezentuje się wyjątkowo. Moc lampy jest wysoka, posiada ona 60W LED. Rozświetli wybrane pomieszczenie i będzie się schludnie i elegancko prezentować. Lampa jest krótka, sprawdzi się w niskich pomieszczeniach ale będzie również wygodnym rozwiązaniem dla wysokich osób. Lampa posiada czarny, matowy kolor. Podkreśli czarne elementy wystroju wnętrz. Jest to wysokiej jakości źródło światła do nowoczesnych wnętrz.
Lampa posiada w zestawie pilot, za pomocą którego można zmieniać barwy światła z ciepłej na zimną lub neutralną. W pilocie jest również opcja ściemniania światła jeśli chcemy aby lampa świeciła delikatniej, co jest bardzo praktyczne. Pilot posiada baterie w zestawie.
Zmianą barw i ściemnianiem światła można sterować również za pomocą telefonu. Do lampy dołączony jest kod QR, który wystarczy zeskanować aby móc ustawiać lampę smartfonem.
Barwę świecenia lampy można również zmieniać zwykłym włącznikiem ściennym, włączając i wyłączając światło raz po razie. Zmiana barw jest możliwa za pomocą zwykłego włącznika ale ściemnianie światła jest możliwe tylko z pilotem lub telefonem, po zeskanowaniu kodu QR. Plafon z kwadratami posiada przyjemną barwę ciepłą, chłodną barwę zimną 6000K i bardzo jasną barwę neutralną 4200K. Barwa neutralna polega na włączeniu się obydwu barw jednocześnie - ciepłej i zimnej,dzięki temu świeci najjaśniej.
Nowoczesny plafon ledowy jest praktyczną lampą, która posiada wiele opcji świecenia i sprosta wszelkim wymaganiom ze względu na wiele możliwości ustawienia światła.

Wymiary:
szerokość: 53x50 cm
wysokość: 12 cm

Kolor i wykonanie
czerń, metal i akryl

Dane techniczne:
Moc: 60W LED
Zasilanie: 230V
Pilot z bateriami w zestawie

Produkty powiązane