Ostatnio przeglądane

Plafon LED czarny na pilota

5031-6

do 24 godzin

Plafon LED na pilot

Więcej szczegółów

689,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny plafon LED kwadraty

Nowoczesna lampa sufitowa składająca się z sześciu podświetlanych kwadratów, które są podświetlane ledowo. Moc lampy jest wysoka, posiada ona 120W LED. Rozświetli wybrane pomieszczenie i będzie się schludnie i elegancko prezentować. Lampa jest krótka, sprawdzi się w niskich pomieszczeniach ale będzie również wygodnym rozwiązaniem dla wysokich osób. Lampa posiada czarny, matowy kolor i podkreśli czarne elementy wystroju wnętrz. Jest to wysokiej jakości źródło światła do nowoczesnych wnętrz.
Lampa posiada w zestawie pilot, za pomocą którego można zmieniać barwy światła z ciepłej na zimną lub neutralną. W pilocie jest również opcja ściemniania światła jeśli chcemy aby lampa świeciła delikatniej, co jest bardzo praktyczne. Pilot posiada baterie w zestawie.
Zmianą barw i ściemnianiem światła można sterować również za pomocą telefonu. Do lampy dołączony jest kod QR, który wystarczy zeskanować aby móc ustawiać lampę smartfonem.
Barwę świecenia lampy można również zmieniać zwykłym włącznikiem ściennym, włączając i wyłączając światło raz po razie. Zmiana barw jest możliwa za pomocą zwykłego włącznika ale ściemnianie światła jest możliwe tylko z pilotem lub telefonem, po zeskanowaniu kodu QR. Plafon z kwadratami posiada przyjemną barwę ciepłą, chłodną barwę zimną 6000K i bardzo jasną barwę neutralną 4200K. Barwa neutralna polega na włączeniu się obydwu barw jednocześnie - ciepłej i zimnej, wtedy moc lampy jest podwójna i wynosi 120W LED.
Nowoczesny plafon ledowy jest praktyczną lampą, która posiada wiele opcji świecenia i sprosta wszelkim wymaganiom ze względu na wiele możliwości ustawienia światła.

Wymiary:
szerokość: 80x68 cm
wysokość: 15 cm

Kolor i wykonanie
czerń, metal i akryl

Dane techniczne:
Moc: 120W LED
Zasilanie: 230V
Pilot z bateriami w zestawie

Produkty powiązane