Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Lampa sufitowa złota z przydymionymi kloszami

P7 gold

do 24 godzin

Rozłożysta lampa złota 130 cm

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 199,00 zł brutto

Więcej informacji

Rozłożysta lampa złota ze szklanymi kloszami

Efektowna lampa sufitowa szeroka na 130 cm z siedmioma szklanymi kloszami. Żyrandol jest w kolorze złotym, matowym. Jego klosze są przezroczyste ale przydymione. Będą doskonale przepuszczać światło aby lampa oświetliła wybrane pomieszczenie, a do tego prezentują się oryginalnie ponieważ mają odcień grafitu.
Atutem lampy są regulowane ramiona. Można je ustawić pod różnymi kątami, zgodnie z własnym gustem i wymaganiami wnętrza. Wysokość lampy jest regulowana dzięki rurkom, z których składa się lampa. Jednej z rurek można nie montować aby otrzymać wysokość całkowitą 55 cm. W przypadku użycia dwóch rurek, wysokość lampy wyniesie 80 cm.
Do lampy z przeszklonymi kloszami, polecamy dobór żarówek ledowych, ozdobnych (np. żarówek Edison). Żarówki LED są energooszczędne, nie nagrzewają się, a ich moc może być dobrana dowolnie. W przypadku żarówek tradycyjnych, moc nie powinna przekraczać 40W. Lampa posiada przezroczyste klosze, co pozwoli na dobre rozejście się światła wokół.
Lampa może oświetlać salon, sypialnie, może być również zamontowana nad stołem. Żyrandol może oświetlać lokale usługowe lub gastronomiczne. Jego wygląd, styl z pewnością przyciągną wzrok. Oświetlenie to kluczowy element wystroju wnętrz, dlatego lampa powinna być oryginalna, zjawiskowa i dobrze oświetlać przestrzeń wokół siebie. Żyrandol wiszący złoty ze szklanymi kloszami można dopasować do innych złotych elementów wystroju ale może stanowić on jedyny złoty element wyposażenia. W połączeniu ze złotymi dodatkami - złotymi ramkami do zdjęć, złotymi uchwytami, złotymi wieszakami, złotymi naczyniami i wieloma innymi, może sprawić, że nawet najbardziej wymagające wnętrze będzie się pięknie prezentowało.
Złoty żyrandol szeroki na 130 cm z przydymionymi kloszami zapakowany jest w oryginalne pudełko producenta i posiada gwarancję.

Wymiary:
wysokość: 55 lub 80 cm
szerokość: 130 cm

Kolor i wykonanie:
złoty metal i szklane klosze - przydymione w odcieniu grafitu

Dane techniczne:
7xE27 (max 40W) /brak w komplecie
Możliwość zastosowania żarówek ledowych o dowolnej mocy
Zasilanie: 230V

Produkty powiązane