Żarówka okrągła E27 Edison

G125

do 24 godzin

Żarówka o okrągłym kształcie i mocy 4W/40W E27

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto

Więcej informacji

Żarówka Ledowa okrągła o nowoczesnym wyglądzie E27

Żarówki jako niezbędna część każdej lampy może być nie tylko jej elementem składowym ale również elementem, który będzie podkreślał jej wygląd. Żarówki o nietypowych kształtach sprawiają, że lampy mogą się różnie prezentować. Żarówki LED okrągłe to popularne źródło światła w nowoczesnych lampach ledowych.
Żarówki Ledowe są popularnym źródłem światła ze względu na takie cechy jak energooszczędność, duża sprawność, małe zużycie prądu, nie nagrzewanie się oraz wysoka odporność na wibracje i niskie czy wysokie temperatury. Dzięki funkcji żarówek ledowych do nie nagrzewania się możemy zapalać światło i widzieć je natychmiast w pełnej mocy. Nie trzeba czekać aż żarówki się nagrzeją. Żarówki ledowe uzyskują pełna moc zaraz po zapaleniu.
Żarówka ledowa o okrągłym kształcie to pomysłowe źródło światła do każdej nowoczesnej lampy do której będzie pasował gwint E27. Żarówka Ledowa posiada oryginalny kształt i będzie się ładnie prezentowała z żyrandolami na suficie lub innymi lampami ściennymi.
Żarówka LED E27 Edison okrągła posiada moc 4W co jest odpowiednikiem tradycyjnej żarówki o mocy 40W. Długość żarówki okrągłej led wynosi 17 cm i 13 cm średnicy.
Żarówki zapakowane są w oryginalne pudełko producenta i posiadają gwarancję.

Wymiary:
długość: 17 cm
średnica: 13 cm

Barwa świecenia:
ciepła 2800-3000K
Kąt świecenia 360 stopni

Wykonanie:
szkło

Dane techniczne:
Gwint E27
Moc: 4W
Odpowiednik tradycyjnej żarówki 40W
Zasilanie: 220-240V
Certyfikaty: CE, RoHS

Duża żarówka ledowa ozdobna dekoracyjna