Nowe produkty

Informacja

Lampy ścienne  Jest 222 produktów.

Podkategorie

  • Kinkiety
  • Kinkiety nad obraz
  • Kinkiety łazienkowe
  • Kinkiety punktowe SPOT
  • Kinkiety do sypialni
  • Lustra LED
  • Lampy loftowe

    Kinkiety loftowe to nowoczesne oświetlenie popularne w wyposażeniu restauracji, barów czy kawiarni. Lampy loftowe ścienne to kinkiety w nowoczesnym stylu, które swoim wyglądem wprowadzają niesamowity klimat. Nasze lampy loftowe swoim urokiem wprowadzają świetny nastrój, a czasem przypominają nawet lampy średniowieczne. Lampy naftowe to lampy o niesamowitym klimacie, które moga służyć jako źródło światła lub jako lampy dekoracyjne, lampy ozdobne. W tej kategorii można znaleźć wiele lamp, które swoim wyglądem sprawiają, że wygląd pomieszczeń może się zmienić na lepsze. Kinkiety ścienne nowoczesne w stylu loftowym cieszą się dziś dużą popularnością ponieważ pięknie wyglądają, a przy okazji są świetnie wykonane. Wysoka jakość lamp loftowych pozwala na ich długi użytek. Do lamp naftowych można dobrać piękne i pomysłowe żarówki, które odpowiednio dopasowane do lamp będą się wspaniale prezentować.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 222 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 222 elementów
Lampy ścienne

Lampy ścienne służą oświetleniu mebli znajdujących się przy ścianach bądź przedmiotów przymocowanych do ścian. Oświetlenie ścienne zazwyczaj oświetla lustra, obrazy i zdjęcia. Lampy znajdujące na ścianach często również służą oświetleniu sypialni ponieważ wprowadzają przyjemny, ciepły klimat. Każda z naszych lamp ściennych charakteryzuje się uni...

Lampy ścienne służą oświetleniu mebli znajdujących się przy ścianach bądź przedmiotów przymocowanych do ścian. Oświetlenie ścienne zazwyczaj oświetla lustra, obrazy i zdjęcia. Lampy znajdujące na ścianach często również służą oświetleniu sypialni ponieważ wprowadzają przyjemny, ciepły klimat. Każda z naszych lamp ściennych charakteryzuje się unikalnym designem, który potrafi zmieniać wygląd naszych pomieszczeń na lepszy i bardziej interesujący. Do lamp ściennych należą kinkiety, a w kinkietach znajduje się wiele ich rodzajów – kinkiety nad obrazy, kinkiety nad lustra, kinkiety łazienkowe, kinkiety do sypialni, kinkiety punktowe (zwane inaczej kinkietami spot). W naszej ofercie lamp ściennych znajdują się również lustra LED. Są one nowoczesnym rozwiązaniem które nie wymaga już dobierania nad nie kolejnego oświetlenia. W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdej wymagającej osoby, której zależy na ulepszeniu wystroju swojego domu, pokoju, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju lub biura. Dla osób, które preferują klasyczne oświetlenie również znajdzie się wiele lamp o prostym wyglądzie. Nasza oferta jest bogata każdego rodzaju oświetlenie wewnętrzne.

Więcej