Nowe produkty

Informacja

Lampy stojące  Jest 31 produktów.

Podkategorie

  • Lampy podłogowe

    Eleganckie lampy podłogowe stojące to idealne rozwiązanie do oświetlenia salonu lub sypialni. Stylowe modele zapewnią nie tylko nastrojowy klimat po zmroku, ale i okażą się trafnym dodatkiem do zastosowanej aranżacji wnętrz. Lampa podłogowa stojąca może wprowadzić wiele świeżości i okazać się brakującym elementem w dekoracji pomieszczenia. Lampy podłogowe do salonu świetnie prezentują się przy kanapach, narożnikach lub fotelach, z kolei w sypialniach warto rozświetlić stanowisko pracy lub łóżko. Lampa podłogowa czarna okaże się trafnym dodatkiem w minimalistycznych i jasnych wnętrzach. Z kolei z ciemnymi, szarymi bądź ceglanymi elementami świetnie będzie kontrastować lampa podłogowa biała.

    W naszym sklepie można znaleźć różnorodne modele wykonane przez czołowych światowych producentów. Nowoczesne lampy podłogowe charakteryzują się nienagannym wykończeniem, stylową konstrukcją oraz awangardowym kloszem. Mogą służyć jako lampy do czytania, ale i okażą się stylowym dodatkiem podczas wieczornego spotkania z rodziną bądź przyjaciółmi. Zachęcamy do przeglądania bogatej oferty naszego sklepu. Lampy stojące podłogowe mają wyszczególnione najważniejsze parametry, dzięki czemu odnalezienie idealnego modelu nie powinno stanowić żadnego problemu.

  • Lampki nocne
  • Lampy biurkowe
  • Lampy do wystaw i gablot

    Lampki ledowe do wyeksponowania towaru znajdującego się na wystawach i w gablotach. Lampki takie podkreślają atuty wystawionych przedmiotów. Oświetlenie ledowe pomaga przyciągnąć wzrok osób zainteresowanych. Lampki ledowe o różnej mocy sprawiają, że towar który chcemy oświetlić wygląda wyraźniej i lepiej. Oświetlenie punktowe spot - spotline idealnie sprawdza się w sklepach w biżuterią, w sklepach pełnych pięknych pierścionków, naszyjników, bransoletek lub innych wisiorków.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Lampy stojące

Lampy stojące charakteryzują się dużą dowolnością przy ustawianiu ich kąta świecenia. Nie są one trwale przymocowane dzięki czemu możliwe jest zmieniane punktów, które mają być oświetlane. Do naszych lamp stojących należą lampy biurkowe, w tym również biurkowe oświetlenie dziecięce, lampki nocne, które można położyć na szafce czy komodzie i są w...

Lampy stojące charakteryzują się dużą dowolnością przy ustawianiu ich kąta świecenia. Nie są one trwale przymocowane dzięki czemu możliwe jest zmieniane punktów, które mają być oświetlane. Do naszych lamp stojących należą lampy biurkowe, w tym również biurkowe oświetlenie dziecięce, lampki nocne, które można położyć na szafce czy komodzie i są wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które lubią czytać książki w półmroku. Znaleźć u nas można również piękne lampy podłogowe, które charakteryzują się świetnym wyglądem, unikalnym designem oraz świetnym wykonaniem. Oświetlenie stojące jest dobrym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Lampki biurkowe mogą być wykorzystywane nie tylko na biurkach ale także przy barkach, ławach, a nasze świetne oświetlenie ledowe pozwala również na wykonywanie innych czynności, takich jak malowanie paznokci przy dobrym doświetleniu. Wszystkie lampy stojące dostępne w naszej ofercie są praktyczne, funkcjonalne i trwałe.

Więcej