Ostatnio przeglądane

Nowoczesna lampa LED - trzy barwy, ściemniacz

DM-5031-2+2

do 24 godzin

Lampa sterowana pilotem lub aplikacją

Więcej szczegółów

489,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesny plafon LED - kwadraty

Nowoczesna lampa sufitowa składająca się z kilku kwadratów, które są podświetlane ledowo. Moc lampy jest wysoka, posiada ona 60W LED. Rozświetli wybrane pomieszczenie i będzie się schludnie i elegancko prezentować. Lampa jest krótka, sprawdzi się w niskich pomieszczeniach ale będzie również wygodnym rozwiązaniem dla wysokich osób. Lampa posiada czarny, matowy kolor. Podkreśli czarne elementy wystroju wnętrz. Jest to wysokiej jakości źródło światła do nowoczesnych wnętrz.
Lampa posiada w zestawie pilot, za pomocą którego można zmieniać barwy światła z ciepłej na zimną lub neutralną. W pilocie jest również opcja ściemniania światła jeśli chcemy aby lampa świeciła delikatniej, co jest bardzo praktyczne. Pilot posiada baterie w zestawie.
Zmianą barw i ściemnianiem światła można sterować również za pomocą telefonu. Do lampy dołączony jest kod QR, który wystarczy zeskanować aby móc ustawiać lampę smartfonem. Po zeskanowaniu kodu, pobiera się aplikacja, w której pojawiają się wszystkie opcje ustawień. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze.
Barwę świecenia lampy można również zmieniać zwykłym włącznikiem ściennym, włączając i wyłączając światło raz po razie. Zmiana barw jest możliwa za pomocą zwykłego włącznika ale ściemnianie światła jest możliwe tylko z pilotem lub telefonem, po zeskanowaniu kodu QR. Plafon z kwadratami posiada przyjemną barwę ciepłą, chłodną barwę zimną 6000K i bardzo jasną barwę neutralną 4200K. Barwa neutralna polega na włączeniu się obydwu barw jednocześnie - ciepłej i zimnej.
Nowoczesny plafon ledowy jest praktyczną lampą, która posiada wiele opcji świecenia i sprosta wszelkim wymaganiom ze względu na wiele możliwości ustawienia światła.

Wymiary:
szerokość: 62x45 cm
wysokość: 12 cm

Kolor i wykonanie
czerń, metal i akryl

Dane techniczne:
Moc: 60W LED
Zasilanie: 230V
Pilot z bateriami w zestawie

Produkty powiązane